Tchibo Coffeeservice Poland
Zadzwoń! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
22 383 11 40 - 47
Wypełnij formularz
i poznaj szczegóły oferty!

Określ wielkość spożycia kawy w Twoim Biurze:
Wciąż rozszerzamy ofertę ekspresów i kaw TCHIBO DLA FIRM! Jeśli chcesz być na bieżąco, pozwól nam również na kontakt w przyszłości. To Ty zdecydujesz o terminie kolejnego telefonu ze strony Tchibo!
>> czytaj dalej "Zgadzam się na przesyłanie do mnie obowiązującej oferty handlowej drogą elektroniczną  przez przedstawicieli Tchibo Coffee Service Polska sp. z o.o., to jest wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji handlowej, w rozumieniu przepisu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t. j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219)."

>> czytaj dalej "Zgadzam się na kontakt telefoniczny w celu informowania mnie o obowiązującej ofercie handlowej  przez przedstawicieli Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o., to jest wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w rozumieniu przepisu art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t. j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1907)."
Live Chat Software